RAW Powders Melatonin

12.0047.99 su PVM

Trumpas papildo aprašymas:

  • Padės lengviau, greičiau užmigti, gerina miego kokybę;
  • Skatina jaunystės hormonu vadinamo hormono sekreciją
  • Tik vienas miligramas veiksniosios medžiagos prieš miegą.
Išvalyti

Aprašymas

RAW Powders Melatonin – melatoninas yra natūralus žmogaus organizme esantis hormonas, kuris atsakingas už miego ciklą. Melatonino funkcija – reguliuoti miego ir pabudimo ciklus. Įrodyta, kad melatoninas padeda greičiau užmigti ir taip pat gali pagerinti miego kokybę. Rekomenduojama žmonėms turintiems miego sutrikimų, kurie dažnai keliasi naktį, o atsikėlęs jaučiasi neišsimiegoję.

Melatoninas gali būti labai naudingas tais atvejais, kai miego ciklą reikia koreguoti. Pavyzdžiui žmonėms dirbantiems naktinėse pamainose šis papildas padės lengviau prisitaikyti prie kitokio nei įprastai gyvenimo ritmo.

Grynasis kiekis: 200 kaps. – po 1 mg.
Sudedamosios dalys: Melatoninas.

Vartojimas: gerkite po porciją prieš miegą. Užsigerkite vandeniu ar sultimis. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RAW Powders Melatonin”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *