Akcija!

RAW Powders Phenibut

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 2)
(2 pirkėjų atsiliepimai)

27.9945.99 su PVM

Trumpas papildo aprašymas:

 • Puikiai padeda sumažinti stresą bei geriną nuotaiką;
 • Gerina protinę veiklą bei miegą ir atsistatymą jo metu;
 • Patikrintas ir labai aukštos kokybės papildas.
Išvalyti

Aprašymas

Raw Powders Phenibut – tai efektyvus ir kokybiškas maisto papildas smegenų veiklai bei kovai su stresu. Pagrindinis šio gamintojo tikslas pasiūlyti aukščiausios kokybės maisto papildus ir geriausius rezultatus. Raw Powders Phenibut puikiai tiks įtemptai dienotvarkei įveikti!

Phenibut – vienas iš populiariausių nootropų rinkoje. Ši medžiaga yra bene stipriausiai veikianti kognityvinę smegenų funkciją – žmogaus sugebėjimą išlaikyti, suprasti, perdirbti bei gauti informaciją. Phenibut padės esant nemigai, nerimui ir stresui. Išbandžiusieji papildą pajuto gana stiprų raminantį efektą. Svarbiausia, kad šis efektas nepaliko vartojusiųjų rūškanų, apdujusių ir nesutrikdė koncentracijos. Phenibut taip pat padeda ramiau miegoti – rytais jausitės žvalesni ir energingesni.

Grynasis kiekis: 50 g. – 125 porcijos po 400 mg., 100 g. – 250 porcijų po 400 mg. arba 90 kaps. po 500 mg.
Sudedamosios dalys: Phenibut (Beta-fenil-gama-amino sviestinė rūgštis).

Vartojimas: gerkite po porciją (1 dozatoriaus samtelis) 1-3 kartus per dieną. Rekomenduojama 2 kartus per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Įspėjimas: gerdami didesnę papildo dozę patariama nevartoti nepertraukiamai ilgą laiką, kadangi gali pasireikšti nutraukimo sindromas.

2 atsiliepimai apie RAW Powders Phenibut

 1. Įvertinimas: 5 iš 5

  Kirilas

  Papildas tikrai kokybiškas.

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Miglė

  Papildas pilnai atitinka aprašymą. Iš savo pusės patarčiau nedidinti rekomenduojamos dozės.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *